22 lipca 2011

Zaginiona Urszula OlszowskaUrszula Olszowska również nie żyje, w poszukiwaniu jej zdjęcia w internecie znalazłam artykuł o okolicznościach jej zaginięcia. Podobno poszła na spotkanie z jakimś chłopakiem . Wg mnie to ten chłopak ja zabił , ciągnie  ja po ziemi , ta ziemia jest dość mokra wręcz błoto . Widzę jakieś drzewa i wodę ...


3 komentarze:

 1. To zdjęcie postrzegam jako 'puste' (podobne wrażenie mam z martwymi ciałami). Bardzo mi przykro i mam nadzieję, że się mylę. Dziewczyna jest daleko stąd i jest szczęśliwa, przebywa w jasnym miejscu. (buu, ryczeć mi się chce) czy ona jest (była) osobą, która nie kryje urazy i łatwo wybacza?

  OdpowiedzUsuń
 2. Również uważam, że ona nie żyje. Zamordowana, uduszona gdzieś jest w lesie, daleko do miejsca zamieszkania. Ciało było wiezione w bagażniku, potem wrzucone do wcześniej wykopanego dołu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Blue Angel ta dziewczyna była fotoreporterką Gazety Krakowskiej, została znaleziona martwa we wrzesniu ub. roku w TATRAch! Pytanie co się tam stało, bo sekcja zwłok nie wyjaśniła przyczyn smierci a śledztwo było pełne zaniedbań, nie wiadomo Co i JAK się tam stało. Dziewczyna wyszła z domu w Krakowie powiedziała ojcu że idzie się z kimś spotkać na Rynek a pojechała w TATRY i tam nieopodal szlaku znaleziono jej ciało 1,5 mies. później. Nie jest więc prawdą,żę zginęła niedaleko miejsca zamieszkania, nie wiadomo gdzie nocowała w TATRAch - i z kimś czy sama do tej pory nikt się nie zgłosił kto by jej udzielał w Tatrach noclegu.
  http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Kraj/Sledztwo-ws--nieprawidlowosci-po-zaginieciu-fotore

  OdpowiedzUsuń